Ne paslaptis, kad dirbtinės medžiagos ir dulkės nuo nagų ir nuimamo gelinio lako yra galingas alergenas žmonėms, galintis sukelti nemalonių padarinių organizmui. Dulkės nusėda plaučiuose ir gali sukelti sunkias kvėpavimo takų ligas. Kad būtų išvengta šių pasekmių, kiekvienas nagų priežiūros meistras privalo turėti dulkių surinktuvą. Žinoma galite dirbti ir be jo, bet ar klientai norės grįžti pas tokį meistrą? Abejotina. Švari vieta yra klientų pagarbos garantas.
Renkantis dulkių surinkėją atkreipkite dėmesį į:
- Galia – nuo to priklauso, kaip gerai ir kokiu atstumu siurblys siurbs dulkes ir medžiagų daleles. Kuo didesnė galia, tuo geriau;
- Ašmenų sukimosi greitis taip pat turi įtakos siurbimo pajėgumui;
- Skleidžiamas triukšmo lygis – daug patogiau dirbti ramioje aplinkoje. Šiandien
rinkoje pateikiami visiškai tylūs modeliai; - Filtras – dulkių siurblys su filtru sugeria ne tik dulkes, bet ir kvapus;
- Dulkių surinkėjas – jis gali būti ir audinys, ir plastikas.
Nešiojami dulkių surinkėjai gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą ir, be savo pagrindinės funkcijos, jie kartais tarnauja kaip atrama kliento rankoms. Jei dirbate namuose ir dažnai su savimi nešiojatės viską, ko reikia, tuomet šis modelis bus geriausias pasirinkimas. Staliniai dulkių siurbliai dažnai turi daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip apšvietimas, laikmatis ar rankinis kilimėlis.
Dulkių surinkėjo veikimo principas yra panašus į įprasto dulkių siurblio principą. Dėl didelio greičio oras patenka į siurblį, kur kenksmingi komponentai yra atskirti ir lieka dulkių talpykloje. Dulkių maišeliai keičiami, kai jie užpildomi, arba valomi ir naudojami pakartotinai. Įjungus variklį, ventiliatorius pradeda dirbti su juo. Sukdamasis jis išleidžia orą. Gautas oro srautas įtraukiamas į šiukšles. Toliau srautas susiduria su filtru, kur jis nusėda ant sienų. Tuo pačiu metu švarus oras atvėsina variklį ir išleidžiamas per išmetimo angą.
Parašykite komentarą