Geliniai nagai iškart pastebimi ir skiriasi nuo kitų manikiūro tipų tuo, jog turi ne tik išskirtinį dizainą, bet pasižymi ir puikiomis praktinėmis savybėmis. Kada rinktis būtent tokį manikiūrą, ką verta apie jį žinoti bei kaip prižiūrėti gelinius nagus? Pasistengsime atsakyti į visus svarbiausius klausimus.
Gelis yra medžiaga, kuri tepama ant nagų. Pagrindinė ir išskirtinė jos savybė yra ta, jog jis nepraleidžia deguonies, taip apsaugodamas nagą nuo išorės veiksnių. Gelis neskleidžia nemalonaus kvapo kaip akrilas, bet yra pakankamai kietas, kad galėtų sukurti nago „tesinį“, kuris yra žinomas kaip gelinis nagas. Toks yra kietas gelis, tačiau minkštas (soft) gelis to padaryti negali – tai yra du skirtingi geliai, kurių nereikėtų maišyti.
Geliniai nagai atrodo tikrai išskirtinai – blizgus ir tikrai pastebimasdizainas atrodo dailiai bei moteriškai ir elegantiškai. Vis dėlto, gelinių nagų paruošimas yra šiek tiek sudėtingesnis nei „paprastų“, kadangi gelis sukietėja tik po UV arba LED lempa. Nors švitinimas su lempa netrunka labai ilgai, jos gali kainuoti nemažus pinigus, todėl neretai verta gelinį manikiūrą darytis pas specialistę, kuri turi visas reikiamas priemones ir patirtį.
Svarbu žinoti ir tai, jog ne visoms moterims tinka toks manikiūras, kadangi vieno gamintojo gelio nagai gali „nepriimti“, tačiau su kito gamintojo produkcija bėdų nekils. Tačiau kartais atsitinka ir taip, jog gelinis manikiūras paprasčiausiai nesilaiko, tokiu atveju nusiminti nereikėtų – yra ir kitų būdų.
Gelinių nagų priauginimas trunka kelias valandas, bet padengimas geliu netruks labai ilgai. Nulūžusio gelinio nago nebeatauginsite, reikia pašalinti medžiagos sluoksnius ir viską formuoti iš naujo. Bandydamos gelį pašalinti pačios, namuose, be specialios dildės, galite labai smarkiai pažeisti nagus.
Parašykite komentarą