Metalinės tvoros yra klasika populiari Lietuvoje jau daugiau kaip 20 metų. Šią aptvėrimo medžiagą renkasi ne tik verslo įmonės ar valstybinės įstaigos bet ir individualių namų gyventojai. Kur slypi segmentinės tvoros populiarumo priežastys? Jų yra keletas. Pradėkime nuo to to, kad metalas yra labai stirpi ir ilgaamė medžiaga. Tinklinė tvora atlieka ne tik apsaugos funkciją bet ir atrodo pakankamai neutraliai kad nesugadintų vaizdo. Jei žasios spalvos segmentinė tvora derinama su apželdinimų, ji tampa praktiškai nepastebima.
Patikimi ir ilgaamžiai
Tvoros segmentai yra metaliniai ir dar uždažyti specialiu storu dažų sluoksniu, tai vadinasi miltelinis dažymo būdas. Toks metalo apdirbimas yra labai patikimas ir išlieka atsparui vandeniui ir saulei dešimtmečiais. Tokiu pat atsparumu pasižymi ir cinkuoti tvoros segmentai. Pasižvalgykite į šalikelėse sumontuotas segmentnes tvoras, net ir po daugelio metų jos atrodo pakankamai gerai ir visiškai nesurūdijusios. Vielos storis yra 3 mm, to pakanka, kad jos būtų atsparios mechaniniams pažeidimams, įlenkimams nuo žmogaus ar gyvūnų veiklos. Dėl šios priežasties sgemenetines tvoras naudoja ne tik aptverti namų valdos sklypams bet ir naminių gyvūnų ir gyvulių aptvarams ir voljerams. Spalvų paletė yra pakankamai plati tačiau vartotojai šiuo aspektu yra konservatyvūs, renkasi pigiausią cinkuotą arba tradicines rudos ir žalios spalvos tvoras.
Priežiūra ir įrengimas
Tvorų priežiūra yra atskira tema. Pasistačiusieji medines tvoras gerai žino kokiais intervalais reikia perdažyti tvorą, kokie dažai išsilaiko ilgiausiai, kaip reikia paruošti tvorą dažymui ir kiek dar daug įvairių remonto darbų gali tekti atlikti. Turint segmentinę tvorą vsų šių problemų išvengsite. Svarbiausia nepažeisti tvoros gabenant, montuojant ir eksploatuojant. Jei visgi įlenksite ar subraižysite, kuo skubiau uždažykite antikoroziniais dažais. Nors segmentinė tvora nėra pati gražiausjią, ją renkasi todėl kad labai lengva įrengti, nereikia super stiprių pamatų, labai patogu išlaviruoti pagal reljefo nelygumus, sklypo nuolydį, nesimato pažemėjimo slenksčių ir pan. Paskutinis segmentinių tvorų privalumas – jos nebijo stipraus vėjo, todėl kad ir kokios nepalankios būtų oro sąlygos rudenį ar žiemą, vėjas neišvers tokios tvoros.
Parašykite komentarą